סניף Alumex בראשון לציון הוא אחד הסניפים הגדולים והמובילים שלנו, ובו תצוגה של חמישה מטבחי חוץ שונים ומגוונים

צוות המתכננים והמעצבים בסניף מלווה לקוחות המגיעים אלינו מכל ערי השפלה, ומעניק לכל אחד ואחת מענה אישי מהמפגש הראשון ועד להתקנת מטבח החוץ החדש בחלל החוץ של המשפחה.

בנוסף, אנו מעניקים ליווי מקצועי לאדריכלים ולמעצבי פנים בתכנון ועיצוב מטבחי חוץ ללקוחותיהם.

תתכוננו להיות מופתעים מאפשרויות העיצוב הרבות שאנו מציעים למשטח העליון ולחזיתות ארונות המטבח, העשויים Dolomite.

מורל, אחראית על ההכשרה ליועצי אלומקס ומנהלת הסניף בראשון לציון:

במה שונים אלומקס ממטבחי חוץ אחרים?

“אלומקס היא הדור החדש של מטבחי חוץ, הן מבחינת איכות חומרי הגלם והן מבחינת אפשרויות העיצוב הבלתי מוגבלות. אלומקס לא עושה שימוש בנירוסטה או בציפויים, גופי הארונות עשויים אלומיניום יצוק, המעניק למטבח עמידות לאורך שנים בכל תנאי מזג האוויר.

מטבחי החוץ של אלומקס מיוצרים כאן בישראל, והדבר מאפשר לנו לשמור על זמינות גבוהה של מלאים, וייצור תחת בקרה ופיקוח צמודים של אנשי מקצוע מנוסים, המייצרים מטבחים למאות לקוחות מדי חודש.

בנוסף, העובדה שאלומקס מייצרת את המטבחים שלה כאן בישראל, מאפשרת לנו גמישות מקסימלית בייצור והתאמה אישית של מטבח החוץ לפי מידה. צוות הפיתוח של אלומקס מחובר לצרכנים הישראליים, ופועל באופן שוטף לפיתוח דגמים ופתרונות חדשים ומתקדמים, בהתאם לצרכים שעולים מהשטח”.

מה חשוב לך כשאת מלווה לקוח?

“הדבר החשוב ביותר מבחינתי הוא שהלקוח יקבל ליווי אישי לכל אורך התהליך, וערך מקסימלי לתמורה.

הניסיון הרב של יועצי המטבחים שלנו מאפשר להם לזהות ולאפיין את צרכיה של כל משפחה, ולתכנן עבורה מטבח חוץ שיתאים לנתוני השטח, למפרט הרצוי וכמובן לתקציב הנתון.  

תכנון מטבח חוץ אידאלי למשפחה הוא תהליך, ואנחנו רואים את עצמנו כשותפים לדרך של הלקוחות. הדבר מתבטא כבר בפגישת הייעוץ הראשונה, דרך בניית הדמיה למטבח, מדידת השטח בבית הלקוח ועד להתקנה עצמה, תוך דגש על שירותיות וזמינות גבוהה בכל עניין לאורך הדרך”.

עצת הזהב של מורל:

“לאורך התהליך יתכנו לא מעט שינויים בתכנון מטבח החוץ, החל מרצון להגדיל את משטח העבודה במטבח ועד להוספת מוצרים נלווים. לכן, חשוב לתכנן את מטבח החוץ במיקום המרווח ביותר בחלל החוץ שלכם, שיאפשר לכם גמישות בנוגע לגודל המטבח”.

חלל התצוגה שלנו ממוקם בחנות ‘קלואס ארונות הזזה’.

אנו ממליצים לקבוע מועד לפגישת ייעוץ, כדי שהיועצים שלנו יוכל להעניק לכם שירות אישי.

שעות פעילות:

א’-ה’: 09:00-21:00

שישי: 09:00-14:00

טלפון:

054-3344477

כתובת:

רוז׳נסקי 10, ראשון לציון

 

חזרה לרשימת הסניפים >>