מטבחי חוץ בשרון בוחרים באלומקס!

סניף Alumex נתניה הוא הסניף הראשון והוותיק ביותר של החברה, המעניק שירות לכל ערי השרון ומושבי הסביבה.

צוות היועצים והמתכננים בסניף ליוו לאורך הדרך עשרות רבות של לקוחות מרוצים, בתכנון ובעיצוב מטבח החוץ האידיאלי עבורם, וכן סייעו לאדריכלים ולמעצבי פנים בהתאמת מטבח חוץ ללקוחותיהם.

חלל התצוגה בסניף כולל מגוון דגמים, שיאפשרו לכם להתרשם מאפשרויות התכנון הבלתי מוגבלות שאנו מציעים למטבחי חוץ, ויפתיעו אתכם בעיצובים שטרם ראיתם למטבחי חוץ.

מירב, מנהלת סניף אלומקס בנתניה ומעצבת פנים בעלת התמחות במטבחים, משתפת:

במה שונים אלומקס ממטבחי חוץ אחרים?

“גופי הארונות של מטבחי אלומקס עשויים אלומיניום יצוק העמיד בפני כל תנאי מזג האוויר. עיצוב המטבח, בקווים נקיים וישרים, מעניק לו מראה אלגנטי, המתאים למגוון רחב של סגנונות עיצוב הבית”.

מה חשוב לך בתהליך?

“כמעצבת פנים, חשוב לי להיות קשובה ללקוח ולתכנן מטבח חוץ שיהיה מדויק עבורו. בתהליך תכנון המטבח אני שמה דגש על מיקום אידיאלי של המוצרים המשלימים שנבחרו למטבח- גריל, כירת גז וכיור, שיבטיח התנהלות נוחה ואופטימלית במטבח החוץ.  

תודעת השירות שלנו בסניף גבוהה ביותר, וצוות הסניף מלווה את המשפחה מהרגע הראשון, דרך התכנון, הפקת הצעת המחיר, ביצוע מדידות בבית המשפחה, עד להתקנת המטבח ואף לאחר מכן. אנחנו מהווים כתובת ללקוחותינו בכל שאלה, צורך או שינוי שעולים במהלך הדרך, ומעניקים להם מענה, באהבה ובמסירות רבה”.

עצת הזהב של מירב: “אם אתם מתכננים שיפוץ או בנייה של נכס, הכניסו לתמונה את מטבח החוץ כבר בשלב התוכניות ואל תחכו לרגע האחרון. חלל החוץ הוא חלק בלתי נפרד מהבית וככזה, חשוב לתת עליו את הדעת ולתכנן את מיקום התשתיות בו”.  

סניף Alumex נתניה ממוקם במרכז הבניה הישראלי, המציע שפע של חנויות ואפשרויות לעיצוב והלבשת הבית, במקום אחד.

הקלידו ב-WAZE “מרכז הבניה הישראלי” וחפשו את שער 23 עליו מופיע השילוט ‘מרכז הבניה הישראלי’. עלו לקומה הראשונה, ביציאה מהמעלית פקידת הקבלה תוביל אתכם למטבחי Alumex.

על מנת שנוכל להעניק לכם שרותי יעוץ ותכנון אישיים, חשוב לקבוע פגישה מראש.

שעות פעילות:

א’-ו’: 9:00-17:00

לקביעת פגישת ייעוץ: 0538097151

המחקר 8, נתניה. מרכז הבניה הישראלי  (חפשו ב-Waze– אלומקס נתניה)

חזרה לרשימת הסניפים >>

לצפיה בחלל התצוגה בסניף נתניה