אם אתם מחפשים מטבח חוץ באזור מודיעין מכבים רעות והסביבה, יש לכם כתובת.

צוות סניף Alumex בבית נחמיה ישמח להעניק לכם ייעוץ וליווי מקצועי לתכנון מטבח החוץ האידיאלי עבורכם.

בסניף תצוגה של מגוון דגמי מטבחי חוץ, שיאפשרו לכם להתרשם מאפשרויות התכנון השונות למטבח, ומוצרי חשמל בלעדיהם מטבח החוץ אינו מושלם.

אנו מייצרים מטבחי חוץ מעוצבים, באיכות שלא הכרתם. בתהליך התכנון עומדים לרשותכם אינסוף אפשרויות עיצוב למשטח העליון ולחזיתות ארונות המטבח, העשויים Dolomite.

מעוניינים להתאים ריהוט גן למטבח החדש? חלל התצוגה שלנו ממוקם בחנות ‘ענק ריהוט הגן’, המציעה מגוון רחב של רהיטים לחלל החוץ – שולחנות, מערכות ישיבה ועוד.

ליאור, יועץ בסניף אלומקס בית נחמיה:

במה שונים אלומקס ממטבחי חוץ אחרים?

“אלומקס הוא מותג מטבחי חוץ שכולו כחול-לבן. המטבחים שלנו מיוצרים כאן בארץ, ולכן אנחנו יכולים להציע לכל לקוח גמישות מקסימלית בתכנון המטבח, וייצור בהתאמה אישית ולפי מידה”.

על מה אתה שם דגש בתהליך ליווי הלקוח?

“הדבר החשוב ביותר מבחינתי הוא לבסס מערכת יחסים של אמון ושקיפות עם הלקוח. חשוב לי שהוא יקבל תמונה מלאה על התהליך ועדכון שוטף, מרגע תכנון המטבח ועד להתקנת התוצר בביתו. דגש נוסף הוא על עמידה בזמנים – אין מצב שהלקוח יחכה לאספקת המטבח מעבר למועד שהובטח לו.

עצת הזהב של ליאור: “בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבינים את חשיבותו של חלל החוץ, שהפך לחלק בלתי נפרד מהבית, וככזה, הוא דורש תכנון נכון ופרקטי. בבואכם לבחור מטבח חוץ, דעו שמטבח חוץ איכותי מאלומיניום אמנם יעלה לכם יותר ממטבח נירוסטה, אך הוא עמיד יותר, ולכן ילווה אתכם לאורך שנים”.

ליאור ממליץ לקבוע פגישת ייעוץ אישית טרם הגעתכם לסניף, על מנת להבטיח  מענה אישי מאחד היועצים בסניף.

שעות פעילות:

 

א’-ה’ 09:00-21:00

שישי: 09:00-14:00

שבת: מצאת השבת עד 22:00

חזרה לרשימת הסניפים >>