תושבי באר שבע והסביבה – מטבחי החוץ של אלומקס מגיעים אליכם עד הבית.

כשמדובר במזג אוויר דרומי, ישנה חשיבות גדולה בבחירת מטבח חוץ עמיד, שיאפשר לכם להנות ממנו עוד שנים ארוכות.

מטבחי החוץ שלנו, המיוצרים בישראל, עשויים גוף אלומיניום יצוק, חומר שאינו נשחק או מתבלה עם השנים. חזיזות הארונות ומשטח המטבח עשויים Dolomite – חומר בעל איכות בלתי מתפשרת ועמידות גבוהה בתנאי חום, המגיע במגוון גוונים וצבעים.

בחלל התצוגה בבאר שבע תוכלו להתרשם מדגמים שונים למטבח החוץ, החל ממטבחים פינתיים, מטבחים הכוללים אזור אירוח רחב ועוד.

חולמים על מטבח חוץ מאובזר? אנו מציעים מגוון גרילים, כירות גז ומקררים איכותיים למטבח החוץ.

חלל התצוגה שלנו ממוקם ב’בית הפחם’ – החנות הגדולה בדרום לציוד ובישול בשרים, הכוללת 1000 מ”ר המוקדשים למטבחי חוץ ומוצרים משלימים, ביניהם מנגלים וגרילים מקצועיים, קמינים, טאבונים, מעשנות ועוד.

התאהבתם בגריל המוצג בחנות? ניתן לשלב גם את הגרילים של ‘בית הפחם’ במטבחי החוץ שלנו.

 

במה שונים אלומקס ממטבחי חוץ אחרים?

“מטבחי החוץ של אלומקס הם שילוב של חומרי גלם באיכות גבוהה, ועיצוב שמשווה למטבח נראות דומה לזו של מטבח פנים”.

מה חשוב לך בתהליך ליווי הלקוח?

“לפני הכל, אני שואף להכיר את המשפחה – מה ההרכב  שלה, ההעדפות של בני המשפחה, מה חשוב להם שיהיה במטבח החוץ ומה התקציב שעומד לרשותם. בהתאם אכוון את המשפחה לבניית תוכנית למטבח שתתאים בדיוק עבורה, מבחינת גודל המטבח, השימוש והמפרט הדרוש.

כמנהל סניף, מה הדבר עליו לעולם לא תוותר?

“שירות מצוין והתחייבות למוצר הטוב ביותר הם שני היבטים שאנחנו שמים עליהם דגש לכל אורך התהליך. בסניף צוות בעל ניסיון של מעל שלושים שנה בתכנון והתאמת מטבחי חוץ, והיכרות מעמיקה עם מגוון מוצרי חשמל לחלל החוץ -גרילים מעשנות וטאבונים של המותגים המובילים בתחום. הניסיון הוא שמאפשר לנו לתכנן לכל לקוח מטבח חוץ מותאם אישית, ולסייע לו לבחור ממגוון מוצרי החשמל הנמצאים בחנות”.

עצת הזהב : “חשוב להגיע עם מידות של האזור בו אתם מעוניינים להתקין את מטבח החוץ, וכן עם רעיון לגבי אופי המטבח – האם ישמש לבישול בלבד או גם לאירוח. צוות היועצים בסניף יוכל לכוון אתכם בהתאם ולתכנן את מטבח החוץ המושלם עבורכם”.

אנו ממליצים לקבוע מועד לפגישת ייעוץ טרם ההגעה, על מנת שנוכל להקדיש לכם את מלוא תשומת הלב.