מטבחי החוץ של אלומקס מגיעים עד אילת.

כשמדובר במזג אוויר חם ויבש במשך רוב חודשי השנה, חשוב ביותר לוודא שמטבח החוץ שלכם יוכל לעמוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים במשך שנים, מבלי שיתבלה, ישחק או יאבד מצבעו.

על מנת להבטיח איכות ועמידות בלתי מתפשרת, גוף ארונות מטבחי החוץ של אלומקס עשוי  אלומיניום יצוק.

חושבים שאיכות היא בהכרח על חשבון עיצוב? תחשבו שוב. שימוש ב- Dolomite לחזיזות הארונות ולמשטח העליון של המטבח פותח בפניכם עולם חדש של אפשרויות עיצוב מרגשות, באיכות גבוהה ביותר ובעמידות מוכחת  בתנאים קשים במיוחד.

בחלל התצוגה שבמרכז השלום תמצאו מטבחי חוץ צמודי קיר ואחרים המיועדים לאירוח. 

ומה לגבי השירות? סניף אלומקס אילת מציע לכם ייעוץ, תכנון והתקנה של מטבח החוץ תחת קורת גג אחת, מבלי שתדרשו לעמוד בקשר עם גורמים נוספים.

רוסטי, בעלים בסניף אלומקס אילת ואילתי ותיק:

במה שונים אלומקס ממטבחי חוץ אחרים?

“אלומקס ייחודיים בנוף של מטבחי החוץ. הדבר מתבטא בשימוש בחומרי גלם  איכותיים ועמידים, ובמגוון הרחב של גוונים וטקסטורות שמאפשרים לכל משפחה לעצב את מטבח החוץ לפי טעמה האישי.

מה חשוב לך כשאתה מלווה משפחה בתהליך רכישת מטבח חוץ?

“ליווי אישי ומותאם לצרכי המשפחה הוא הדבר החשוב ביותר מבחינתי.

אלומקס אילת הוא הסניף היחיד שמעניק ללקוחות מעטפת ליווי מלאה לכל אורך התהליך, תחת קורת גג אחת. צוות הסניף מלווה את הלקוח החל מהפגישה הראשונה, דרך תכנון המטבח, ביצוע מדידות בשטח ועד להתקנה בבית המשפחה.

לא פעם מגיעות אליי משפחות שמאמינות שמיקומו הטבעי של מטבח חוץ הוא בפינת חלל החוץ. להם אני מספר שמטבח החוץ הפך כיום לחלק מרכזי מחוויית האירוח וככזה הוא צריך להיות עם הפנים לאורחים.

מה הדבר שעליו לעולם לא תוותר בתכנון וייצור מטבח חוץ למשפחה?

“אחד הדברים הקריטיים בתהליך הוא ביצוע מדידות בחלל החוץ בבית המשפחה. המדידות נעשות רגע לפני העברת תוכנית המטבח לייצור, במטרה להבטיח התאמה מדויקת של התוכניות לשטח ולמנוע בעיות ותקלות בהמשך”.

עצת הזהב של רוסטי: “לפני שאתם יוצאים לדרך, חשוב להעריך מה התקציב שעומד לרשותכם לצורך רכישת מטבח החוץ. הדבר יאפשר לצוות היועצים בסניף לתכנן מטבח חוץ שיהיה מדויק עבורכם, במסגרת התקציב הקיים”.

אנו ממליצים לקבוע מועד לפגישת ייעוץ טרם ההגעה, על מנת שנוכל להקדיש לכם את מלוא תשומת הלב.

שעות פעילות:

א’-ה’: 09:00-20:00

שישי: 09:00-15:00

לקביעת פגישת ייעוץ: 0539348841

התמרים 2, אילת

חזרה לרשימת הסניפים >>