הופכים את החוץ למוקד פעילות נוסף בקו הפרטי.

כשתכננתם את מטבח הפנים שלכם בבית בחרתם באנשי מקצוע ותכנון כדי שיהיה לכם את המטבח המושלם שישאר אתכם להמון שנים טובות.

כשאתם באים לתכנן את המטבח בחוץ אל תשכחו שהוא צריך להיות מושלם מותאם למשפחה ולאופי הפעילות שאתם מתכננים לו וגם שיהיה מספיק חזק ועמיד לתנאי חוץ קשים שמחכים לו לאורך השנים.

 

תפיסת העולם שלנו בתכנון מטבח חוץ היא קודם כל להבין מימכם מה אתם מצפים מהמטבח שישאר בחוץ ולעזור לכם יחד לתכנן אותו בצורה הטובה ביותר עבורכם ועבור המשפחה והחברים שיפקדו אותו במשך שנים רבות ומהנות.

 

כל משפחה אינה זהה לשניה וכל מרפסת או גינה צריכה לקבל את ההתייחסות המלאה והמתאימה ביותר עבורה, כך שאנחנו מאמינים שתכנון מעמיק והקשבה ללקוח הופכת את המטבח למוצלח הרבה יותר ולמרכז עניין שיכול להפוך את החיים בבית הפרטי לחופשה יום יומית.

 

ניסיון של מאות מטבחים מותקנים ברחבי הארץ הופכים את הידע שלנו למשהוא שאתם חייבים לקחת אליכם לחיים הפרטיים ולהפוך אותו לדרך חיים, מוכנים ? 

Alumex מביאה אליכם בשורה חדשנות אקולוגית ועיצובית, בלי לוותר על העמידות האין סופית שהאלומיניום יודע להציע, מקסימום עיצוב, במינימום תחזוקה!

 

Alumex הינה חברת בת של חברת פורמקס תעשיות עץ אשר מביאה ללקוח הישראלי מיזם מהפכני המשלב חברה ותיקה בתחום תעשייה וייצור לדלתות מטבח,  יחד עם מוצר סופר פרימיום עיצובי המותאם לתנאי חוץ  בעידן בו כולם רוצים לצאת מטבח חוץ כחלק אינטגרלי מהבית הפרטי.

אלומקס מבטיחה ללקוח הקצה מוצר פרימיום עמיד ואנטי בקטריאלי יחיד מסוגו.

תכנון מטבח חוץ מתחיל להבין את צרכי הלקוחות השונים, המרחב, והתקציב:

 1. בחירת דגם למטבחי חוץ ממבחר הדגמים שלנו אותם ניתן לעצב לכל לקוח בהתאם לטעם האישי שלכם 

2. התאמה אישית למטבח חוץ ללקוחות אשר מעדיפים לבחור את מבנה המטבח בדיוק לפי הצרכים האישיים המוצרים ואפילו את סוג הידית של המטבח חוץ החדש שלכם.

ניסיון שהתחיל פיתוח ייחודי בתחילת 2017, והפך עם השנים למוצר טרנטי ומהפכני שכבר ניתן למצוא המון חיקוים בשוק מטבחי החוץ הופכים אותנו בכל יום לטובים יותר ומבינים יותר לרחשי הלב של סוגי הלקוחות השונים.

אולמות התצוגה של Alumex הינם בפריסה מאילת שבדרום ועד לתפן שבצפון, אתם מוזמנים להגיע לבקר אותנו באחד מאולמות התצוגה שברחבי הארץ ולהכיר מקרוב את המוצר הייחודי אותו אנו מציעים לקהל לקוחותינו.

מטבחי אלומיניום הינם המטבחים העמידים והאיכותיים ביותר שניתן לרכוש כיום הינם בעלי אפשרויות עיצוב חדשניים ואיכותיים שוק המטבחים יודע לספק כיום.

מתוך הבנה שוק המטבחים מתקדם לכיוון האלומיניום חברתינו כיום מפתחת מטבחים העשויים 100% אלומיניום תוך ריכוז מאמץ בהוזלת עלויות חומר הגלם ביבוא ישיר.

קיצור תהליכי ייצור ושימוש בטכנולוגיות ייצור מתקדמות המאפשרות לנו לייעל את תהליך הייצור בלי להתפשר על האיכות והדיוק עבודה עם אלומיניום דורשת.

כשאתם בוחרים במטבחי אלומקס אתם בוחרים גם במטבח שמגיע עם:

שירות – של חברה עם מוניטין מוכח של 25 שנה

עמידות – של חומרי הגלם הטובים ביותר לתנאי חוץ

חדשנות – פיתוח יום יומי משלב הייצור לרמת המוצר הסופי