התחלתם לעבור על הקטלוגים של רגליים לשולחנות ואתם מגלים שתי מגמות ברורות: רגליים לשולחנות מעץ ורגליים לשולחנות ממתכת.
הרשו לנו לעזור לכם לבחור עם רשימת 7 היתרונות הברורים שיש לרגלי שולחנות ממתכת על כל סוגי הרגליים האחרים

בוקר טוב, הגיע לקוח שמבקש תעצבו לו:

  •          משרד עם חדר ישיבות ובו שולחן מתאים.
  •          מטבח משרדי למספר אנשים שעולה על 4.
  •          מטבח בבית עם אי ושולחן אוכל מעוצב.

איזה כיף!

התחלתם לעבור על הקטלוגים של רגליים לשולחנות ואתם מגלים שתי מגמות ברורות: רגליים לשולחנות מעץ ורגליים לשולחנות ממתכת.

הרשו לנו לעזור לכם לבחור עם רשימת 7 היתרונות הברורים שיש לרגלי שולחנות ממתכת על כל סוגי הרגליים האחרים:

  1.       חוזק – מתכת חזקה מעץ, כמעט מכל עץ, המשקל שרגל שולחן ממתכת יכולה לקחת עליה מפלטה כבדה, מאנשים שנשענים או אפילו מטכנאי חוצפן שהחליט לעמוד על השולחן, הוא גבוה הרבה יותר מהמשקל שרגל עץ יכולה לשאת.
  2.       עמידות – עץ הוא חומר רך. לא משנה בכמה שכבות לקה או צבע תצבעו, עץ מקבל שריטות. בייחוד במקומות ציבוריים בהם "פחות אכפת" לאנשים לכן אנו ממליצים לכם להשתמש ברגליים לשולחנות ממתכת, שלא מקבלות שריטות מכל שטות.
  3.       לכו על קל – אנחנו יודעים שעץ קל ממתכת אבל. בשביל לייצר רגל מתכת קלה לשולחנות בסך הכל צריך לפנות לחומר האהוב עלינו – אלומיניום! בעוד שרגל עץ חזקה תהיה חייבת להיות מחומר דחוס ועמיד. רגלי שולחנות ממתכת אלומיניום קלים וחזקים הרבה יותר מכל רגל עץ שתוכלו לדמיין וקל להזיז את השולחן או הדלפק ממקום למקום
  4.       מראה נקי – כאן זו פרשנות יותר רחבה, אבל לרוב רגליים ממתכת לשולחנות, ייוצרו בקו נקי ללא מחלה שנקראת "פיתוחי עץ". שימו לב שהיום המגמה של עיצוב המשרד חוזרת לנקי, למעוצב ולמינימליסטי. קחו דקה ותקרא שהשרשת לא מציעה הרבה אפשרויות בתחום הזה (רמז: לנו יש).
  5.       חוזק מבני – שימו לב כיצד מרכיבים רגלי שולחנות מעץ, או כיחידה בודדת או מורכבות לתוך מסגרת. גם ברגלי מתכת לשולחנות אפשר להשיג במבנה של רגליים בודדות, אך ניתן גם להשיג רגליים לשולחנות ממתכת ביציקה, כלומר שהן חלק מובנה מהמסגרת או כ"חמור". מבנה זה הוא חזק ועמיד הרבה יותר מכל רגל בודדת או ממסגרת המורכבת מסך חלקים כלשהו, איכותיים ככל שיהיו.
  6.       שינויים ברגל – רגלי עץ משנות את צבען וגודלן עקב התנועה הטבעית שקיימת בכל עץ (מתפשט ומתכווץ בעקבות טמפרטורות ולחות). רגל מתכת תמיד תהיה באותו הגודל ולרוב לא תשנה מהצבע שלה בעקבות חשיפה לשמש.
  7.       החלפה קלה – לרוב, החלפת רגל מתכת לשולחן תהיה קלה יותר, בכלל שהגודל אחיד, בגלל שהן חלק ממסגרת או "חמור" ובעיקר שהם לא משנות את הצבע שלהן בעקבות השפעות סביבתיות.

 

רוצים לדעת עוד על רגלי מתכת לשולחנות, גדלים דגמים ועוד? התקשרו אלינו עכשיו שאלו על רגלי אלומקס.